"Школи можуть стати заручницями ситуації": експерт про канікули через карантин

Школам пропонують піти на канікули з 15 жовтня

"Школи можуть стати заручницями ситуації": експерт про канікули через карантин

Після того як через карантин в Україні школи й виші переведуть на дистанційне навчання, захворюваність на коронавірус COVID-19 істотно не зміниться. Водночас ситуацію з карантином у школах можуть використати політики на місцевих виборах.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" експерт з питань освіти Українського інституту майбутнього Микола Скиба.

"Не дуже значним чином (зміниться захворюваність - ред.). Причому тут є істотна різниця між закладами вищої освіти й школами. Тому що в закладах вищої освіти основний чинник – це гуртожитки як місця концентрації. У школах – це більший ризик для педагогів старшого віку. Тому казати, що це дуже вплине, зменшить кількість випадків, не доводиться. Хоча це в першу чергу може бути способом уберегти частину педагогічного колективу, тому що ці люди в зоні ризику", - заявив Скиба.

Читайте також: Україна матиме втрачене покоління – Ляшко вказав на проблему з карантином

Популярні відео

Він також розповів, чи покращать ситуацію канікули, на які школам пропонують піти з 15 жовтня. 

"Оскільки вибори на носі, то, звичайно, це будуть використовувати політики на місцевому рівні, щоб показати, що вони тримають ситуацію під контролем. Тому, на жаль, школи можуть стати заручницями ситуації", - зазначив експерт.

Читайте також: "Ризик величезний": лікар пояснив, коли маска не врятує від коронавірусу

Раніше в.о. міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що школам рекомендують провести канікули з 15 по 30 жовтня, щоб запобігти хвилі коронавірусу.

Студентів він запропонував перевести на дистанційне навчання терміном на один місяць через карантин.

Джерело Україна 24 Теги