Російські вакцини вже везуть в Україну - відомий лікар

За словами Бориса Тодурова, вакцинуються цілі сім'ї

Російські вакцини вже везуть в Україну - відомий лікар

Доктор медичних наук, професор, кардіохірург Борис Тодуров в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що до України сьогодні завозять вакцини від коронавірусу з Росії.

Про це він сказав, коментуючи ситуацію з вакцинами від грипу в Україні. Ведуча повідомила, що члени парламентського комітету з охорони здоров'я, за даними голови комітету Михайла Радуцького, зробили щеплення від грипу. На запитання, де нардепи взяли вакцину, Тодуров відповів:

"Думаю, всі вакцини (від грипу - ред.) сьогодні привозять з-за кордону. Українських вакцин немає. Яким чином і наскільки вони сертифіковані і легальні - я не знаю".

Читайте також: "Звучить смішно": Гордон пояснив, що не так з російською вакциною від коронавірусу

Лікар заявив також, що "російські вакцини сьогодні масово завозять з Росії - і цілі родини сьогодні вакцинуються російськими вакцинами".

На уточнююче запитання, чи йдеться про російські вакцини від грипу, Тодуров відповів:

"Я маю на увазі вакцини від коронавірусу".

Популярні відео

Щодо вакцин від грипу лікар заявив, що Україна щорічно отримує західні, "вони щороку змінюються, тому що штами різні".

На запитання, як себе вже проявила російська вакцина від коронавірусу, оскільки етап її випробувань ще не пройшов, Тодуров відповів:

"Ми читаємо від наших колег - інфекціоністів з Росії. Відгуки в цілому дуже хороші. І, я думаю, попри те, що вакцина ще не пройшла 3,4 етапу, вони вже почали її використовувати. Але є надія, що ця вакцина пройде всі етапи дослідження і все-таки... Російські вірусологи і бактеріологи - це одна з найпотужніших шкіл у світі. Не сумніваюся, що вони створять хорошу вакцину. Причому у них у Новосибірську нова якась розробляється, більш сучасна, так що одна з них напевно буде дуже якісною".

Читайте також: Україна отримає вакцину від коронавірусу: в Раді назвали терміни

Нагадаємо раніше народний депутат з фракції "Слуга народу" Олександр Качура в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив про можливість закупівлі Україною російської вакцини від COVID-19. Нардеп уточнив, що це його особиста позиція, яка відрізняється від думки Офісу президента і МОЗ.

Джерело Україна 24 Теги