Тяжкохворих стало більше - лікарка про коронавірус у Києві

За словами лікарки, кияни як і раніше недооцінюють загрозу COVID-19

Тяжкохворих стало більше - лікарка про коронавірус у Києві

У Києві погіршилася ситуація з коронавірусом COVID-19, все більше хворих у важкому стані звертаються по медичну допомогу.

Про це розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" завідувачка інфекційного відділення для пацієнтів із коронавірусом Київської міської лікарні №5 Тетяна Єгорова.

"Люди не розуміють, що є проблема, багато людей думають, що це не хвороба, а фейки. Не вистачає порозуміння серед населення, тому що за останні дні збільшилась кількість хворих, які надходять у тяжкому стані, і пацієнтів побільшало. Ми це бачимо за кількістю протестованих і виявлених", - зазначила лікарка.

Читайте також: "Ризик величезний": лікар пояснив, коли маска не врятує від коронавірусу

Популярні відео

Єгорова уточнила, що лікарня забезпечена засобами протикоронавірусного захисту й відповідними ліками.

"Наша лікарня, згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я, входила до другої черги. При підвищенні захворюваності на COVID-19, збільшенні кількості хворих ми повинні починати приймати таких пацієнтів. З 25 серпня ми приймаємо таких пацієнтів, у нас розгорнутий госпіталь для таких хворих на 300 ліжок. Також у лікарні є виділені сортувальні відділення, куди надходять хворі з підозрою на коронавірусну хворобу. І при отриманні результатів ці пацієнти або перевозяться до нашого відділення за наявності місць, або перевозяться в інші лікувальні заклади, які є по місту", - розповіла вона.

Читайте також: "Хворів двічі": відомий співак розповів про перенесений коронавірус

Нагадаємо, раніше голова МОЗ Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи чекати тотального жорсткого карантину в Україні через коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги