Популярний продукт виявився корисним не для всіх: коментар лікаря

Лікарка-алергологиня пояснила, чи може зашкодити здоров'ю бджолиний мед

Популярний продукт виявився корисним не для всіх: коментар лікаря

Лікарка-алергологиня, кандидатка медичних наук Майя Руселевич в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, кому не рекомендується вживати бджолиний мед.

"Мед категорично забороняється діткам до 1 року. Якщо говорити про інших, ми акцентуємо увагу на пацієнтах, у яких є алергічний риніт, або алергічний кон'юнктивіт, пов'язаний з пилком рослин", - зазначила Руселевич.

Читайте також: Продукти зі знижкою: покупців попередили про неприємні "сюрпризи"

Популярні відео

За її словами, алергічний риніт може провокуватися і загострюватися після споживання меду, так як у меді міститься пилок певних рослин, які у деяких людей можуть викликати підвищену чутливість і клінічні прояви.

"Якщо у вас є алергія на пилок рослин, ви повинні акуратно споживати мед. Не кажу про те, що його не можна їсти. Існує індивідуальна чутливість. Якщо у вас алергія на амброзію, ви можете спокійно їсти мед, який був зібраний з липи, тому що на пилок дерев у вас немає алергічної реакції", - розповіла лікарка.

Читайте также: Удар по здоров'ю: дієтологиня попередила про небезпечний продукт

Раніше телеканал "Україна 24" в своєму сюжеті дав рекомендації, як вибирати мед, і пояснив, чим може бути небезпечний популярний продукт.

Джерело Україна 24 Теги