Карантинний скандал з Поляковою: лікар дав оцінку

У натовпі на концерті ризики захворіти на коронавірус стають величезними, зазначив Андрій Александрін

Карантинний скандал з Поляковою: лікар дав оцінку

Представники шоу-бізнесу не повинні своїм особистим прикладом показувати порушення правил карантину в Україні, оскільки на масових концертах є величезний ризик захворіти на коронавірус COVID-19.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" епідеміолог Андрій Александрін, коментуючи скандал зі співачкою Ольгою Поляковою через концерт у Харкові.

"Частково я згоден: можна збиратися людям на вулиці за певних умов. Але я категорично проти, щоб відомі представники шоу-бізнесу своїм особистим прикладом показували неправильну поведінку. Якби організатори організували дотримання фізичної дистанції на відстані 2 метри - будь ласка, немає жодних проблем. Але коли утворюється натовп, коли кожна людина перебуває в тісному контакті з іншою, ризики стають величезними", - зазначив лікар.

Читайте також: "Хворів двічі": відомий співак розповів про перенесений коронавірус

Популярні відео

Александрін нагадав про рекомендації ВООЗ - якщо ви не можете дотримуватися фізичної дистанції, навіть на вулиці, тоді необхідно надягати маски.

"Ми їх поки не бачимо. Мають бути дотримані заходи інфекційної безпеки", - підкреслив він.

Читайте також: В Україні рекорд з коронавірусу: лікар дав корисну пораду

Нагадаємо, що харківська поліція після концерту Ольги Полякової в Харкові відкрила кримінальне провадження за статтею 325 частина 1 Кримінального кодексу - порушення правил і норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним хворобам.

Співачка Ольга Полякова в ефірі телеканалу "Україна 24" відповіла на звинувачення в порушенні правил карантину.

Джерело Україна 24 Теги