Ольга Полякова звернулася до українців після карантинного скандалу

Співачка пов'язала скандал з наближенням виборів

Ольга Полякова звернулася до українців після карантинного скандалу

Відома співачка Ольга Полякова в ефірі телеканалу "Україна 24" відповіла на звинувачення в порушенні правил карантину під час концерту в Харкові, а також спростувала відкриття проти неї кримінального провадження.

"Тут пишуть, що на мене завели кримінальну справу, хочу сказати, що справи немає і бути не може. Все це передвиборчі маніпуляції як чиновників, так і журналістів, і я з цими заголовками ще буду розбиратися. Далі. Дуже дивно обговорювати концерт, присвячений Дню вчителя в Харкові, в якому я брала участь не перший рік. У той час, коли по всій країні протягом усіх останніх тижнів проходить безліч заходів з кількістю людей в рази більшою, з виступом різних артистів. Це і марафони, і спортивні заходи, і дискотеки", - заявила вона в ексклюзивному відеозверненні для "Україна завтра".

Читайте також: В Україні рекорд з коронавірусу: лікар дав корисну пораду

Популярні відео

Артистка пов'язала скандал з наближенням місцевих виборів.

"Не дивно, що це обговорюють перед виборами. Тут будь-кому зрозуміло, що взяли ім'я гучніше і включили всю машину чорного піару. Інша справа, що в країні не залишилося наївних людей, які хочуть так голосно обговорювати якийсь концерт. Вони хочуть запитати, що було зроблено за пів року, щоб люди могли нормально працювати, щоб нас не залякували. Які 2 тис. глядачів, про що ви говорите?! У тому ж Харкові метро за день відвідує близько 0,5 млн осіб. Кому ви намагаєтеся запудрити мізки? Я сама закликала людей дотримуватися дистанції, я точно знаю, що роздавали маски й антисептики. Якщо цього не відбувалося - там була поліція, чому вона не зробила свою роботу? Тепер ви шукаєте винних", - зазначила вона.

Читайте також: В Україні з'являться нові тести на коронавірус: лікар пояснив суть

Нагадаємо, що харківська поліція після концерту Ольги Полякової відкрила кримінальне провадження за статтею 325 частина 1 Кримінального кодексу - порушення правил і норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним хворобам.

Джерело Україна 24 Теги