Нове посилення карантину: ексміністерка пояснила, чого хочуть в МОЗ

Зоряна Скалецька розповіла, в чому полягає новий план Максима Степанова

Нове посилення карантину: ексміністерка пояснила, чого хочуть в МОЗ

У МОЗ хочуть змусити українців носити маски в приміщеннях і запровадити додаткові заходи обмеження. Про це розповіла ексміністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецка в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи заяву міністра Степанова про пошук нових форм контролю.

"Мова йде про розширення протиепідемічних заходів, таких як носіння масок у приміщеннях не тільки там, де прийшли в магазин, а, наприклад, на робочих місцях. Це може бути не закриття ресторанів, а обмеження спілкування різними формами обмеження — пластиковими прозорими перегородками навколо столів. Способів багато", — сказала вона.

Читайте також: В Україні рекорд з коронавірусу: лікар дав корисну пораду

Скалецька пояснила, що чиновники шукають баланс між локдауном і звичайним карантином.

"Карантин — це завжди обмеження, яке хтось повинен моніторити та притягати до відповідальності порушників. У березні та квітні ми бачили, що накладалося багато штрафів і були перевірки. Станом на сьогодні шукають баланс між політичною доцільністю та епідемічною безпекою. І коли в регіонах більше слухатимуть фахівців — буде шанс стримати поширення вірусу", — сказала вона.

Читайте також: В Україні з'являться нові тести на коронавірус: лікар пояснив суть

Популярні відео

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу заявив, що потрібно нову форму контролю над поширенням коронавірусу, оскільки українці не дотримуються правил карантину.

Джерело Україна 24 Теги