Коронавірус в Україні: лікарка назвала причину великої кількості позитивних тестів

Лікарка розповіла, яку категорію людей найбільше тестують

Коронавірус в Україні: лікарка назвала причину великої кількості позитивних тестів

Лікарка-епідеміологиня Людмила Мухарська в ефірі телеканалу «Україна 24» розповіла, чому в Україні виявляють таку велику кількість позитивних тестів на коронавірусну інфекцію COVID-19.

«Це залежить від того, які контингенти ми досліджуємо. Якщо ми на сьогодні досліджуємо хворих людей, тобто тих, які звертаються за медичною допомогою і мають вже якісь симптоми, тобто вони хворі вже і так. Це тільки підтверджує наявність хвороби в цих людей. Звичайно, ці люди вже існують серед нас, ми лише їх виявляємо», - заявила лікарка.

Читайте також: Тести на коронавірус: лікарка вказала на серйозну проблему

За її словами, якщо робити тести лише людям, у яких уже наявні симптоми, то кількість позитивних результатів на COVID-19 зростатиме.  

«А якщо ми будемо досліджувати загальну спільноту: контактних, які, звісно, не всі будуть хворі, просто людей з якихось професійних груп, які не хворі, але треба визначити, чи не є вони носіями, тобто, скажімо так, здорову частину суспільства, то, звичайно, серед цих людей кількість (позитивних – ред.) буде меншою», - зазначила Мухарська.  

Популярні відео

Читайте також: Коронавірус в Україні: Степанов розповів, чи чекати нового жорсткого карантину

В Україні за добу, 7 жовтня, був встановлений новий рекорд захворювання на коронавірусну інфекцію - 5397 осіб.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що з настанням осінньо-зимового періоду Україну чекає зростання захворюваності на коронавірус, збільшиться число важких випадків COVID-19.

Джерело Україна 24 Теги