Аварія літака Ан-26: експерт розповів про головну причину катастрофи

Експерт назвав основне питання до української авіації

Аварія літака Ан-26: експерт розповів про головну причину катастрофи

Катастрофа з літаком Ан-26 у Харківській області сталася через поганий стан авіації загалом в Україні. Про це заявив авіаційний експерт Василь Шевченко в ефірі каналу "Україна 24".

"Ця трагедія пов'язана з високими технологіями. Ці технології, як правило, можуть працювати у високотехнологічних країнах — з хорошими фахівцями, індустрією і так далі. За час незалежності Україна так і не змогла визначитися й не змогла адекватно відреагувати на свою участь в авіаційних технологіях світу, не стала членом НАТО, практично перестала виробляти свої літаки серійно, є кілька зразків на рік", — сказав він.

Читайте також: У СРСР його б не випустили для польоту — експерт про катастрофу Ан-26

Популярні відео

Експерт назвав чинники, які вплинули на ймовірність катастрофи.

"Якщо ми проаналізуємо всю ситуацію, то тут і літак, в якому перебувало 22 курсантів на 10 робочих столів, і економний режим польоту, і постійне безгрошів'я авіації... Є комплекс питань, які вимагають реакції. Але головне — це все-таки чітке розуміння, де Україна знаходиться у світовій авіації", — заявив він.

Читайте також: Було ще два вертольоти — в ЗСУ розповіли нові подробиці про катастрофу Ан-26

Нагадаємо, увечері 25 вересня в Харківській області на 530 кілометрі траси Київ-Харків поруч з дорогою впав військовий літак Ан-26 і відразу загорівся. На борту були члени екіпажу, курсанти та офіцери Харківського університету Повітряних Сил ЗСУ ім. Кожедуба - всього 27 осіб. Двоє вижили, проте один з них пізніше помер у лікарні.

Джерело Україна 24 Теги