Трагедія Ан-26: ексвійськовий прокурор звернув увагу на важливий момент

Це не помилка штурмана і командира літака, заявив Матіос

Трагедія Ан-26: ексвійськовий прокурор звернув увагу на важливий момент

Ексголова Військової прокуратури Анатолій Матіос в ефірі телеканалу «Україна 24» прокоментував обставини катастрофи літака Ан-26 під Чугуєвом у Харківській області.

«Навіть при відмові лівого двигуна, навіть при ймовірній, а це не так, помилці штурмана і командира корабля основна причина аварії літака там, де було продовжено льотний ресурс, у Запоріжжі. Ці документи до сьогодні ніхто не вилучав, направили копії. Я стикався десятки разів за свою правоохоронну практику, коли найбільш таємні документи переписувалися, коли є люфт часу. Сім днів пройшло», - заявив Матіос.

Читайте також: "Залишалося трохи до пенсії": подробиці про загиблого члена екіпажу Ан-26

Популярні відео

Він наголосив, що треба розшифрувати останню хвилину переговорів на самописці з літака Ан-26.

«Вилучили самописець, я гарантую, він у придатному стані для розшифрування. Зробити стенограму 30 останніх секунд, хвилини польоту – це займе годину часу, і там буде чути перемовини. Ніхто цього не робить. Сім днів, що роблять? Ховають. Знову будуть перекладати на загиблого або третю особу, ніхто з керівників, у першу чергу «Укроборонпрому» і Міноборони, не відповість», - зазначив ексвійськовий прокурор.

Читайте також: Катастрофа Ан-26: озвучені подробиці експертизи тіл загиблих

Раніше нардеп з фракції "Слуга народу" Ірина Верещук заявила, що слідчі, які вивчають обставини падіння літака Ан-26 в Чугуєві Харківської області, мають три основні версії катастрофи.

Нагадаємо, віцепрем’єр-міністр Олег Уруський в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що після аварії літака Ан-26 Міністерство оборони ініціювало оновлення свого авіапарку.

Джерело Україна 24 Теги