В Україні в армію призивають менше, ніж у Росії: воєнком пояснив причини

За словами представника Генштабу, в військах вжиті всі заходи для нерозповсюдження коронавірусу

В Україні в армію призивають менше, ніж у Росії: воєнком пояснив причини

Україна призиває в армію менше людей, ніж Росія, оскільки "є можливість знижувати планку призову", і, крім того, у Росії більша армія.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" сказав представник управління персоналу Генштабу Збройних сил Валерій Дендебера.

"Країна-агресор має збройні сили за чисельністю більші, ніж ЗСУ, тому у них і призов такий. Ми зменшуємо цифру по строковиках тому, що у нас на сьогодні є позитивне сальдо в частині прийняття на військову службу громадян за контрактом. Кількість прийнятих за контрактом в рази перевищує кількість звільнених. Це дає нам можливість знижувати планку призову до лав ЗСУ", - сказав Дендебера.

Читайте також: Обороноздатність понад усе: Борис Колесніков назвав єдиний спосіб зміцнити армію

Популярні відео

Воєнком озвучив кількість призовників в цей осінній призов і розповів про його особливості.

"До лав Збройних сил буде призвано 7,5 тис. юнаків. Особливістю цьогорічного призову є те, що ми ініціювали це питання, і уряд підтримав, і профільні міністерства також, - в частині 19-річних юнаків, які йдуть служити виключно за власним бажанням. Тобто примусово цих юнаків ніхто відправляти в війська не буде", - сказав Дендебера.

Читайте також: "Армія і демосковізація": в Україні запропонували нову формулу миру для Донбасу

Також, за його словами, забезпечені всі заходи для профілактики зараження коронавірусом.

"Що стосується нерозповсюдження COVID-19, є чіткі вказівки про проведення ІФА-тестів або ПЛР-тестів, щоб не допустити поширення захворювання в ЗСУ. Крім того, молоде поповнення буде відділятися від особового складу в окремі підрозділи, і, відповідно, впродовж двох тижнів у них буде щось на зразок карантину", - сказав Дендебера.

Відзначимо, що 1 жовтня в Україні починається осінній призов на строкову службу, який триватиме до 31 грудня 2020 року. Будуть призиватися придатні за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким виповнилося 18 років, а також особи, які не досягли 27-річного віку, які не мають права на звільнення або відстрочку від служби. Термін служби становить 18 місяців або 12 місяців (якщо у призовника є ступінь бакалавра або магістра).

Джерело Україна 24 Теги