Справа Марківа: у Авакова повідомили несподівані подробиці

Антон Геращенко розповів, що апеляційний суд вирішив заново розглянути деякі обставини

Справа Марківа: у Авакова повідомили несподівані подробиці

Апеляційний суд у справі українця Віталія Марківа в Італії виявив інтерес до відомостей, які надала українська сторона.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив заступник голови МВС України Антон Геращенко, який зараз перебуває в Італії.

За словами Геращенка, італійський перекладач, який перекладав свідчення Марківа під час слідства, допустив низку серйозних помилок.

"Щойно закінчилося засідання другого апеляційного суду з питання вирішення долі нашого захисника Батьківщини. Під час засідання ми побачили, що апеляційний суд в складі шести присяжних і одного професійного судді дійсно хоче розібратися в тому, що сталося насправді. Під час обговорення виявилося, що перекладач, який перекладав свідчення Марківа і перекладав результати його прослуховування в камері, робив помилки, і переклади були неточні", - сказав Геращенко.

Читайте також: "Фокін не втримався": політолог про гучні заяви щодо Донбасу

Популярні відео

Він зазначив, що новий переклад розмов Марківа знову розглядатиметься судом.

"Те, що прокуратура тлумачила це як нібито зізнання Марківа у вбивстві італійця, є не більше ніж домислами. Тому апеляційний суд ухвалив рішення заново перекласти підслухані італійськими правоохоронцями розмови Марківа в камері, і новий переклад дати на розгляд суду. Це показує, що рішення суду першої інстанції було засновано на домислах і припущеннях, на неправильному тлумаченні слів Віталія Марківа", - сказав заступник голови МВС.

Читайте також: Для України є шанс — експерт про переговори по Донбасу

Геращенко сподівається на те, що з Марківа будуть зняті всі звинувачення.

"Ми розраховуємо на справедливий вирок - звільнення від усіх звинувачень. Зараз тут судять не тільки Марківа, це було фактично звинувачення нашої країни у вбивстві італійського громадянина. Ми захищали Україну від російської агресії, а вбивства скоювалися Путіним і його бойовиками", - сказав Геращенко.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" міністр внутрішніх справ Арсен Аваков сказав, що в справі Марківа, засудженого італійським судом до 24 років позбавлення волі за нібито вбивство журналіста Андреа Рокеллі та перекладача Андрія Миронова, є багато абсурдних неузгодженостей.

Джерело Україна 24 Теги