"Наближаємося до рекорду": санлікар Ляшко про нову хвилю коронавірусу

Українці стали нехтувати протиепідемічними нормами

"Наближаємося до рекорду": санлікар Ляшко про нову хвилю коронавірусу

В Україні показник госпіталізації людей з коронавірусом COVID-19 наближається до рекордного, оскільки люди нехтують протиепідемічними заходами.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" заступник голови МОЗ, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

"Ми наближаємося до рекорду - кількість госпіталізацій за добу. Було 742 ліжка, а сьогодні було 730-735 по всій країні. Через це збільшується заповненість ліжок і відсотки. Критичні точки - зростання випадків коронавірусної хвороби. Це показник того, що ми стали нехтувати протиепідемічними нормами. Я буду це говорити доти, доки ситуація не нормалізується", - сказав він.

Читайте також: Лікар про особливий симптом коронавірусу: це може тривати місяці

Популярні відео

Коментуючи готовність лікарень до напливу пацієнтів, Ляшко зазначив:

"Ми можемо говорити про 29 тис. ліжок, 8 тис. вже перепрофільовано, 14 тис. ліжок підведені до кисню, ми далі розширюємося. У Києві буде перепрофілюватися 500 ліжок академічних інститутів. Був сьогодні заступник голови харківської ОДА, розглядали, яку додаткову лікарню включати в Харкові для того, щоб госпіталізувати людей".

За його словами, "система охорони здоров'я нарощує свій потенціал".

Читайте також: Епідемія коронавірусу - нардеп сказав, чим Україна відповість на "італійський сценарій"

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" народний депутат з фракції "Слуга народу", голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я Михайло Радуцький повідомив, що Україна в січні зможе отримати вакцину від COVID-19.

Джерело Україна 24 Теги