Перед нами озброєний монстр - експерт пояснив різницю між Карабахом і Кримом

Експредставник президента в Криму вважає, що потрібно робити висновки за підсумком вірмено-азербайджанського конфлікту

Перед нами озброєний монстр - експерт пояснив різницю між Карабахом і Кримом

Військове загострення між Азербайджаном та Вірменією в Нагірному Карабасі не можна зіставити з ситуацією в тимчасово окупованому Криму і на Донбасі.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" сказав експредставник президента в Криму Сергій Куніцин.

"Це незрівнянні речі, треба розуміти. Тому що нам протистоїть Росія, монстр, озброєний до зубів. А там інша ситуація навіть щодо співвідношення між ними, тому і президент України, і наші дипломати розуміють, що військовим шляхом в доступному для огляду майбутньому ми не вирішимо проблему з Кримом", - сказав Куніцин.

Читайте також: Це амбіції одного лідера - відомий політолог про загострення в Нагірному Карабасі

Популярні відео

На його думку, потрібно зробити висновки після завершення конфлікту в Карабаху.

"Крим і Донбас це різні речі, там (на Донбасі - ред.) деокупація, і нам готові його скинути, але на невигідних поки що умовах, а по Криму вони з нами взагалі розмовляти не хочуть, вважаючи, що це їх територія і люди. Треба подивитися, чим це все закінчиться (конфлікт між Вірменією й Азербайджаном - ред.), і робити висновки", - сказав Куніцин.

Читайте також: Росія зацікавлена - Гордон про особливості конфлікту в Нагірному Карабасі

Експерт вважає, що без участі Росії конфлікт на Донбасі давно було б вирішено.

"На Донбасі, якби не участь Росії в армійському плані, українські Збройні сили здатні були б його за пару тижнів звільнити. Цього не може бути сьогодні, тому що ми розуміємо, хто втрутиться при такому розвитку подій. А Крим, як авіаносець, напханий озброєнням, десятками тисяч російських солдат, авіацією. Це незрівнянно з тим, що відбувається між Азербайджаном і Вірменією", - сказав Куніцин.

Нагадаємо, раніше російський політолог Станіслав Бєлковський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про проблеми президента Росії Володимира Путіна в міжнародній політиці на тлі військового загострення в Нагірному Карабасі.

Джерело Україна 24 Теги