Гордон вирішив не брати інтерв'ю у знаменитої росіянки: названа причина

Журналіст вважає, що Валентина Терешкова "зіпсувала собі некролог"

Гордон вирішив не брати інтерв'ю у знаменитої росіянки: названа причина

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що не став би брати інтерв'ю у першої жінки-космонавта Валентини Терешкової, після того, як вона допомогла продовжити термін повноважень президента Росії Володимира Путіна.

"Я йшов з льотчиком-космонавтом, двічі Героєм СРСР Олексієм Леоновим і кажу: поговоріть з Терешковою. Він каже: Дімо, вона тобі інтерв'ю не дасть, вона нікому не дасть. Я кажу: чому? І він сказав цікаву фразу: "Не треба про це". Після цього я зрозумів, що не треба нікого просити, і я більше нікого не просив. Валентина Терешкова так і не дала мені інтерв'ю", - згадує журналіст.

Читайте також: "Величезна п'ята колона": Гордон пояснив, хто в Україні поважає Путіна

Популярні відео

Водночас Гордон зазначив, що зараз вже не хоче брати інтерв'ю у Терешкової після її вчинку.

"Перша жінка-космонавт, вона велика, їй цілували руки Хрущов, президенти різних країн... Коли після цього вона в Держдумі вийшла і запропонувала обнулити термін Путіна - це такий плювок у вічність. Як сказав Віктор Шендерович про когось іншого: зіпсувала собі некролог. Про що тепер говорити? Вона зіпсувала собі некролог, на жаль", - підкреслив він.

Читайте також: "Бісить та обурює": Гордон жорстко висловився про Крим і росіян

Зазначимо, що в березні на засіданні Держдуми РФ депутатка від "Єдиної Росії" Валентина Терешкова виступила з пропозицією дозволити Володимиру Путіну переобиратися на нові президентські терміни. Згодом це рішення отримало підтримку на загальноросійському референдумі щодо поправок до конституції РФ.

Раніше Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, з ким буде його наступне інтерв'ю.

Джерело Україна 24 Теги