"Величезна п'ята колона": Гордон пояснив, хто в Україні поважає Путіна

Журналіст розповів, чому Україна не пропонує НАТО тіснішу співпрацю

"Величезна п'ята колона": Гордон пояснив, хто в Україні поважає Путіна

В українській владі залишається багато людей, які щиро люблять Росію та ставляться з великою повагою до президента РФ Володимира Путіна.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" журналіст Дмитро Гордон.

На запитання, чому Україна не пропонує НАТО розмістити на своїй території військові бази, журналіст відповів:

"Україна боїться, напевно, розлютити Росію, я думаю так. Багато наших керівників, людей, які наділені повноваженнями, як і раніше бояться роздратувати Росію. Яєць немає, напевно, боягузи за натурою. Стрижня немає, ідеології немає. У нас же багато людей, наділених владними повноваженнями, абсолютно щиро люблять Росію, багато до Путіна ставляться з повагою. І, будучи вихованими в тій великій країні (СРСР - ред.), вони тягнуться до всього російського досі, вважають Росію класною країною, це їхній фетиш. Вони кажуть: Путін класний, залізною рукою тримає все".

Читайте також: "Бісить та обурює": Гордон жорстко висловився про Крим і росіян

Популярні відео

Гордон додав, що багато хто в Україні захоплюється і президентом Білорусі Олександром Лукашенком.

"Мені кілька людей вже говорили з нашої влади: ти подивися, як він придушив все, красень, у нас так не змогли, а він на всіх напрямках спрацював, протести на спад пішли, всі заткнулися, Алексієвич навіть поїхала - це вони мені кажуть. У нас немає однорідності в країні, у нас величезна п'ята колона, яка любить Росію", - заявив він.

Читайте також: Ядерна зброя не врятувала б Україну від Росії - Гордон назвав причину

Нагадаємо, раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24" заявив про бажання взяти інтерв'ю у президента Росії Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги