До Європи за підробленими документами: нові деталі унікального експерименту

Журналісти показали, як українці обходять обмеження на кордоні

До Європи за підробленими документами: нові деталі унікального експерименту

Журналісти телеканалу "Україна 24" Юрій Гула й Олена Гончаренко вирушили до Євросоюзу, удаючи заробітчан. Журналісти намагались перетнути кордон з Угорщиною, щоб потрапити до Польщі за підробленими дозволами.

Як повідомляє телеканал "Україна 24" в своєму сюжеті, журналісти прибули на центральний вокзал Львова, звідки нелегальний перевізник 8-місним автобусом пообіцяв доправити пасажирів до Польщі "по біометрії".

Щоб оминути обсервацію, маршрут прокладено через угорський кордон. Водночас, дозволи на роботу усім чомусь видали до Іспанії.

"То контракт на Іспанію, місце називається Моліна-де-Сегура. Якщо на кордоні запитуватимуть - це все, що вам треба знати. Ви їдете на будівництво", - розповів перевізник.

Читайте також: Кого із заробітчан чекають за кордоном - кадровик озвучила професії та розмір зарплат

Популярні відео

Пасажирів також попередили, що на кордоні знадобляться жилетки, рукавички, антисептики, маски.

"Подорожніх не бентежать ані ймовірно підроблені документи, ані навіть коронавірус. У масках – лише ми двоє", - розповів журналіст.

Читайте також: Робота за кордоном: заробітчанам дали поради щодо працевлаштування 

На українсько-угорському кордоні в пункті пропуску Лужанка водій оминув чергу з сотень машин. В останній момент журналісти відмовились перетинати кордон за підробленим дозволом, але їхні попутники вирушили до Угорщини, хоча за першої ж перевірки документів на них може очікувати депортація.

Журналісти надіслали запит до СБУ. Там відреагували, що вся відповідальність за діру в кордоні лежить на прикордонниках. Водночас, прикордонники кажуть, що не перевіряють в українців дозволів на виїзд.

Нагадаємо, раніше журналісти телеканалу "Україна 24" Юрій Гула та Олена Гончаренко розповіли, скільки коштують підробні документи для виїзду в ЄС.

Джерело Україна 24 Теги