Українці змінили ставлення до трагедій — соціолог

Соціолог розповів, що вплинуло на сприйняття трагічних подій українцями

Українці змінили ставлення до трагедій — соціолог

Українці стали менше реагувати на трагедії. Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" соціолог, політичний експерт Андрій Єременко, коментуючи катастрофу літака Ан-26 на Харківщині.

"У нас за час війни українці стали менш чутливі до трагедій, до загибелі військових. Ми не те щоб звикли, але стали менш чутливими. Раніше кожна смерть здавалася як велика трагедія, а зараз 2-3 смерті в день не викликають жодних емоцій. Коли деякий час не було загиблих (під час недавнього перемир'я на Донбасі - ред.), це сприймалося як "Вау, як добре!".

У мене є гіпотеза, що в порівнянні з тим шоком, коли росіяни збили український літак на початку війни, зараз шок набагато менший. Тому що тоді це було вперше і це було збиття, а не аварія", — сказав він.

Читайте також: Катастрофа Ан-26 – віцепрем'єр повідомив, коли розшифрують "чорні скриньки"

Популярні відео

Експерт додав, що у всіх трагедіях суспільство знаходить політичний ракурс.

"Це у нас такий "спорт" — перетворювати будь-яку проблему в політичну. У нас завжди будь-яка історія перетворюється на привід для критики або похвали влади, тим більше на початку виборів. Це просто нормальний інформаційний фон в суспільстві", — сказав він.

Читайте також: Розслідування катастрофи Ан-26 — в Авакова повідомили нові подробиці

Нагадаємо, увечері 25 вересня на Харківщині на 530 кілометрі траси Київ-Харків поруч з дорогою впав військовий літак Ан-26 і відразу загорівся. На борту були члени екіпажу, курсанти та офіцери Харківського університету Повітряних Сил ЗСУ ім. Кожедуба — всього 27 осіб. Двоє вижили, проте один з них пізніше помер у лікарні.

Джерело Україна 24 Теги