У школярів Костянтинівки з'явилося сучасне обладнання для скейтбордингу

Благодійники спільно з Опікунською радою м. Костянтинівка передали навчальним закладам міста портативні дерев'яні трампліни

У школярів Костянтинівки з'явилося сучасне обладнання для скейтбордингу

Фонд Бориса Колеснікова продовжує реалізовувати програму, спрямовану на підтримку і розвиток спорту, а також популяризацію здорового способу життя в Донецькій області. 28 вересня благодійники спільно з Опікунською радою м. Костянтинівка передали навчальним закладам міста портативні дерев'яні трампліни для скейтбордингу і їзди на самокатах.

Представники Фонду відвідали Іллінівську опорну школу, а також Костянтинівські загальноосвітні школи № 6, 9, 11 і 13 та вручили мінігірки юним скейтерам та їхнім наставникам. Саме в цих навчальних закладах найпопулярніший скейтбординг. Тепер підлітки зможуть урізноманітнити своє дозвілля й опанувати нові спортивні трюки в позаурочний час. Конструкція портативних трамплінів дозволяє використовувати їх у спортивному залі або легко встановлювати на стадіоні чи на вулиці.

Популярні відео

«Наші скейтбордисти вже випробували нові трампліни. Від імені педагогів та дітей я дякую Фонду за реальну підтримку. Вже вдруге з початку навчального року співробітники Фонду радують наших учнів і ставлять перед ними високі цілі. Наші учні розуміють, що заняття таким екстремальним, вуличним видом спорту, як скейтбординг, вимагає зібраності, організованості та дисципліни. Ці якості допомагають не тільки кататися і стрибати на скейті, але й опановувати шкільні знання. Завзяте навчання й активне дозвілля формують цілеспрямовану гармонійну особистість», - каже Світлана Бурдун, директорка Іллінівської опорної школи.

З думкою педагогів згодні й благодійники. «Наш благодійний Фонд підтримує підростаюче покоління Донбасу, допомагає і часто забезпечує дітям і підліткам умови для занять різними видами спорту. Спорт - це ж не просто розвага, а розвиток особистих якостей, уваги, сили волі. До того ж в сучасних умовах дітям потрібно активніше рухатися і більше часу проводити на свіжому повітрі. Ми сподіваємося, що ці портативні трампліни дозволять багатьом скейтерам взяти нову висоту або встановити особистий рекорд. Звичайно ж, ми бажаємо успіхів і міцного здоров'я всім учням і педагогам», - розповідає Софія Мудрик, директорка Фонду Бориса Колеснікова.

У червні 2018 року Фонд Бориса Колеснікова створив Опікунські ради в Костянтинівці й Дружківці Донецької області, щоб залучити представників великого бізнесу до розвитку міст; ініціювати й проводити проєкти в галузі освіти, культури та спорту; надавати підтримку місцевим жителям. За два роки Фонд спільно з Опікунськими радами реалізував десятки благодійних проєктів і соціальних програм: у багатоповерхівках Костянтинівки з'явилися нові ліфти; в місті відкриті Школа кухарського мистецтва і перша в Україні соціальна автошкола для молоді. У Дружківці школярі молодших класів безкоштовно відвідують басейн і ДЮСШ ХК «Донбас». Крім того, благодійники та піклувальники регулярно організовують і проводять громадські заходи: суботники з благоустрою територій, дитячі й загальноміські масштабні свята, встановлюють дитячі майданчики, реставрують пам'ятники полеглим у Другій світовій війні, вітають медиків і вчителів з професійними святами, оснащують медичні та освітні установи сучасним і необхідним обладнанням, заохочують талановитих школярів та студентів, надають підтримку юним спортсменам.

Джерело Україна 24 Теги