Військова авіація вмирає: Борис Колесніков сказав, де взяти гроші на нові літаки

Ексвіцепрем'єр закликав повністю модернізувати авіацію

Військова авіація вмирає: Борис Колесніков сказав, де взяти гроші на нові літаки

Катастрофа літака Ан-26, який розбився в Чугуєві на Харківщині, показала, що військова авіація в Україні вмирає.

Про це заявив в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" ексвіцепрем'єр, бізнесмен, громадський діяч Борис Колесніков. Він розповів, як знайти гроші на купівлю нових літаків.

Колесніков зазначив, що авіакатастрофа є трагедією для нього і його Фонду, і висловив щирі співчуття рідним і близьким загиблих.

"Потрібно розслідувати - хто винен, важливо - що робити. На сьогодні військова авіація, на жаль, помирає. Це видно неозброєним оком. У соцмережах раніше говорили, що ЗСУ - це РСП, радянське свіжопофарбоване. Зараз це просто - радянське непофарбоване. Потрібно повністю модернізувати авіацію", - заявив він.

Читайте також: Катастрофа Ан-26: озвучені подробиці експертизи тіл загиблих

Популярні відео

Колишній віцепрем'єр розповів, де взяти гроші:

"У списку Forbes у нас 100 осіб. По 50 тис. доларів на місяць - ми купимо два літаки в подарунок Харківському військовому училищу, і не тільки харківському. А далі треба ухвалювати закон, що 2% військового збору - це цільова покупка нової техніки".

Читайте також: "Щось впало на нього": мати вцілілого курсанта з Ан-26 розповіла, що пам'ятає син

«Подивіться, на яких машинах їздять прокурори, співробітники спецслужб так званих, судді, і на яких машинах їздять військові пілоти? Найбільш шанована професія серед військових, найскладніша... Виганяйте 28 тисяч з 31 тисячі СБУшників, з 19 тисяч прокурорів залиште дві», - додав Колесніков.

Нагадаємо, віцепрем’єр-міністр Олег Уруський в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що після аварії літака Ан-26 Міністерство оборони ініціювало оновлення свого авіапарку.

Джерело Україна 24 Теги