Авіакатастрофа під Харковом: що має розповісти слідству курсант, який вижив

Авіаексперт розповів, які версії причин катастрофи Ан-26 обговорюють фахівці

Авіакатастрофа під Харковом: що має розповісти слідству курсант, який вижив

Слідству важливо отримати від курсанта, який вижив унаслідок катастрофи Ан-26 в Харківській області, показання щодо низки питань. Про це заявив в ефірі каналу "Україна 24" авіаційний експерт Валерій Романенко.

"Головне, що він (курсант, який вижив — ред.) повинен сказати (слідству — ред.) — скільки двигунів працювало, коли літак сідав. Оскільки зараз основна версія, що літак сідав з двома двигунами, і в останній момент, коли кілька десятків метрів літак був на глісаді, він повинен був сісти навіть при обох виключених двигунах", — сказав він.

Читайте також: Ідентифікація жертв катастрофи Ан-26 під Харковом — в ОДА назвали терміни

Популярні відео

За словами Романенка, в експертів є певна версія катастрофи.

"Пілоти кажуть, що вони сідали на двох двигунах, і лівий відмовив, власне, коли вони вже були біля смуги. Осідання на одне крило, літак пролітає 1800 метрів, чіпляється за землю, і посадка на лісосмугу. Це така версія, яка існує на спеціалізованих форумах, і думка пілотів, з якими мені вдалося поспілкуватися. Буде інформація з чорних ящиків — буде відомо точно", — сказав він.

Раніше мати курсанта В'ячеслава Золочівського, який вижив, розповіла, що він пам'ятає про катастрофу літака.

Нагадаємо, увечері 25 вересня в Харківській області на 530 кілометрі траси Київ-Харків поруч з дорогою впав військовий літак Ан-26 і відразу загорівся. На борту були члени екіпажу, курсанти та офіцери Харківського університету Повітряних Сил ЗСУ ім. Кожедуба — всього 27 осіб. Двоє вижили, проте один з них пізніше помер у лікарні.

Джерело Україна 24 Теги