Будемо жити ще гірше — Саакашвілі застеріг від деяких законів

Михайло Саакашвілі розповів, які закони потрібні Україні

Будемо жити ще гірше — Саакашвілі застеріг від деяких законів

Голова виконкому Ради реформ Михайло Саакашвілі розповів в ефірі каналу "Україна 24" про "ідіотські" європейські закони.

"Ідіотські директиви Євросоюзу. Ось зараз мої друзі розповідали: щоб відкрити ресторан у Дюссельдорфі, приходять щотижня перевіряють, ходять там, щоразу придумують щось нове, дебільне, щоб тебе замучити. Але німці хоча б хабарів не беруть. Як тільки німці виписують нам через директиви Євросоюзу таку ж систему перевірки ресторанів в Україні - в Україні це виливається в повне беззаконня й корупцію. Тобто сліпо слідувати директивам Євросоюзу неправильно", — сказав він.

Читайте також: "Це цвіт нації": Саакашвілі розповів про мізерні зарплати військових льотчиків

Популярні відео

За словами Саакашвілі, якщо копіювати закони багатьох країн, це тільки погіршить ситуацію в Україні.

"В Україні є 300 осіб Європейської місії правової допомоги, які пишуть українські закони. Хлопці, якщо ми напишемо такі ж закони, як в Австрії та Швеції, ми не будемо жити, як там. Ми будемо жити ще гірше. Давайте хоча б писати такі закони, як в Австрії, коли вона була такою ж бідною як Україна. Наші чиновники навчилися це неправильно інтерпретувати у випадках, коли не хочуть нічого робити. А європейці цьому радіють", — сказав він.

Раніше Саакашвілі назвав реформу номер один для України.

Джерело Україна 24 Теги