Коронавірус може мати нетипові симптоми — лікарка назвала ознаки

Сімейна лікарка розповіла, які ознаки коронавірусу можуть бути схожі на ГРВІ

Коронавірус може мати нетипові симптоми — лікарка назвала ознаки

Кількість звернень до лікарів з підозрою на COVID-19 в Україні збільшується. Про це розповіла сімейна лікарка Діна Крилова в ефірі каналу "Україна 24".

"Бувають дуже часто нетипові прояви коронавірусної інфекції. Найчастіше ми розглядаємо типові прояви коронавірусу, такі як підвищена температура тіла, і важливо зазначити, що вона важко піддається корекції. Це кашель, утруднене дихання, ядуха, втрата почуттів смаку і нюху, загальна слабкість. Тривалість цих симптомів індивідуальна.

Також можуть бути й нехарактерні симптоми, більш властиві ГРВІ — нежить, біль у горлі, головний біль, гастроентерологічні прояви, такі як біль в животі, нудота, діарея. Тому зараз дуже важливо лікарям розглядати всіх пацієнтів як потенційно коронавірусних", — сказала вона.

Читайте також: Всі дуже стомилися: психологиня про реакцію українців на посилення карантину

Популярні відео

Лікар додала, що багато хто переносять вірус, самі не підозрюючи цього.

"У 80% хворих на коронавірус — це статистика МОЗ України та ВООЗ — безсимптомний або легкий перебіг хвороби. Тому з великою ймовірністю людина може й не підозрювати, що захворіла, та заражати оточуючих. Ми повинні максимально думати та піклуватися про вразливі категорії населення", — сказала вона.

Раніше нардеп від "Слуги народу", голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я Михайло Радуцький розповів, чи готова Україна до другої хвилі коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги