Росія використає катастрофу Ан-26 проти України – експерт розкрив деталі

На будь-які трагедії в Україні Кремль реагує спеціальними інформаційними операціями, зазначив експерт

Росія використає катастрофу Ан-26 проти України – експерт розкрив деталі

Спецслужби Росії після аварії літака Ан-26, який розбився в Чугуєві на Харківщині, запустять інформаційну операцію, щоб дискредитувати українську програму авіабудування.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" засновник Інституту постінформаційного суспільства Дмитро Золотухін.

"Останні 6 років я постійно відстежую, що будь-яка трагедія на території України викликає наступні проведення спеціальних інформаційних операцій проти нашої держави збоку Кремля. Це не є чимось новим, це відбувається постійно. Це відбувалось у січні, коли ми втратили літак авіакомпанії МАУ. Очевидно, що як тільки сталася трагедія на території Харківщини, одразу всі ресурси, підконтрольні Головному розвідувальному управлінню Міністерства оборони РФ, почали працювати інформаційно", - заявив експерт.

Читайте також: Екснардеп про трагедію в Чугуєві: Росія робила спроби організувати подібне

Популярні відео

Золотухін зазначив, що за різними програмами авіабудування в Україні відбуваються досить суттєві перемовини стосовно літаків "Антонов". Зокрема, серед них програма продажу літаків Ан-178 в Перу.

"Враховуючи це, будь-яка дискредитація льотного складу, технічного стану літаків, які перебувають на території України, будь-яка інформація стосовно того, що Україна – це failed state (держава, що не відбулася – ред.) і не може впоратися з обслуговуванням власної техніки, буде розповсюджуватися різними майданчиками, які підконтрольні російським органам ", - розповів він.

За словами експерта, саме тому "треба бути вкрай обережним з будь-якими судженнями, з будь-якою інформацією".

Читайте також: "Залишалося трохи до пенсії": подробиці про загиблого члена екіпажу Ан-26

Нагадаємо, раніше очевидець авіакатастрофи в Чугуєві Дмитро Дробот в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про обставини трагедії.

Джерело Україна 24 Теги