Катастрофа Ан-26 з курсантами - стало відомо про стан постраждалого

Голова Харківської ОДА відвідав курсанта, який вижив

Катастрофа Ан-26 з курсантами - стало відомо про стан постраждалого

Курсант Харківського університету Повітряних сил ЗСУ ім. Кожедуба, який вижив після падіння літака Ан-26 в Чугуєві, перебуває в задовільному стані, влада готова надавати допомогу сім'ям загиблих і постраждалого.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер.

"Було розпорядження піклуватися про родичів загиблих, паралельно йде розслідування. Прибули майже всі родичі, крім трьох сімей. Ми сьогодні відвідали курсанта, який вижив, поспілкувалися, він перебуває в задовільному стані, ми повністю готові допомагати родині", - повідомив він.

Читайте також: "Залишалося трохи до пенсії": подробиці про загиблого члена екіпажу Ан-26

Популярні відео

Кучер додав, що Кабінет міністрів готує разову виплату сім'ям загиблих в сумі близько 1,5 млн гривень. Він пообіцяв зробити все від нього залежне для допомоги родичам.

"Що стосується розслідування, там потрібно прискорити групу слідчу, відповідно взяти зразки для проведення ДНК-експертизи. Складна ситуація, всі запитують про видачу тіл загиблих. На жаль, слідча група поки не може цим займатися, тому що необхідно ідентифікувати, ДНК-експертиза триватиме два-три тижні. Якщо буде потрібно, ми зможемо забезпечити перебування родичів у Харкові", - розповів очільник ОДА.

Читайте також: Катастрофа Ан-26 під Харковом: експерт оцінив першу версію трагедії

Зазначимо, рятувальники знайшли на місці авіакатастрофи на Харківщині тіла 25 загиблих людей. Ще одна людина померла у лікарні й одна вижила.

Президент Володимир Зеленський обговорив з вищим керівництвом Міністерства оборони та правоохоронних органів катастрофу військового літака Ан-26 в Чугуєві на Харківщині та ініціював масштабні перевірки в оборонній галузі.

Джерело Україна 24 Теги