"Залишалося трохи до пенсії": подробиці про загиблого члена екіпажу Ан-26

Друг загиблого прокоментував обставини трагедії

"Залишалося трохи до пенсії": подробиці про загиблого члена екіпажу Ан-26

Одним із членів екіпажу, які загинули під час падіння військового літака Ан-26 в Чугуєві на Харківщині, був старший бортовий радист Євген Іванов.

Михайло Євдокимов, друг загиблого, в ефірі телеканалу "Україна 24" прокоментував обставини трагедії.

"Ми однокласники, навчалися в школі, потім служили разом. Він продовжував служити, я пішов на пенсію. Хобі було - грали в хокей разом, дружили", - розповів Євдокимов.

Іванову було 42 роки, йому "зоставалося трохи до пенсії". У нього залишилися 12-річний син, дружина, мати, сестра - велика дружна сім'я, повідомив друг загиблого.

Читайте також: Авіакатастрофа під Харковом - з'явились подробиці про пілота літака

Популярні відео

Євдокимов розповів, що був на місці катастрофи буквально через 20 хвилин після того, як літак впав:

"Страшно було, дивитися нема чого, все згоріло... Шкода хлопців, другий курс, по 19-20 років, всі молоді. Женька найдавніший "мастодонт", іншим, напевно, і 30 немає".

Читайте також: Катастрофа Ан-26 під Харковом: експерт оцінив першу версію трагедії

Зазначимо, рятувальники знайшли на місці авіакатастрофи на Харківщині тіла 25 загиблих людей. Ще одна людина померла у лікарні й одна вижила.

Президент Володимир Зеленський обговорив з вищим керівництвом Міністерства оборони та правоохоронних органів катастрофу військового літака Ан-26 в Чугуєві на Харківщині та ініціював масштабні перевірки в оборонній галузі.

Джерело Україна 24 Теги