Екснардеп про трагедію в Чугуєві: Росія робила спроби організувати подібне

Українська контррозвідка, за словами Тетерука, розкрила багато спроб диверсій ФСБ

Екснардеп про трагедію в Чугуєві: Росія робила спроби організувати подібне

Андрій Тетерук, колишній командир добровольчого батальйону «Миротворець» та екснародний депутат, коментуючи жахливу трагедію з Ан-26 на Харківщині, звернув увагу на можливу причетність Росії.

«Росія неодноразово, десятки разів робила спроби за допомогою агентів ФСБ здійснювати диверсії поблизу аеродромів, і українська контррозвідка, завдяки завчасним діям, зупиняла і закладення бомб в українські літаки, і спроби навіть викрадення військових літаків на територію РФ, або вчиняти інші диверсії, які призводили б до подібних катастроф», - зазначив колишній військовий.

Читайте також: Мати курсанта, який вижив у катастрофі: "Висота була маленькою для стрибка з парашутом"

За словами Тетерука, є ще один важливий момент.

«І що не можна ігнорувати – не зважаючи на чисельні скандали з імпортозаміщенням оборонна промисловість станом на сьогодні продовжує забезпечуватися саме російськими комплектуючими сумнівного виробництва… Наша бронетехніка продовжує поповнюватися російськими комплектуючими. Це є одним із факторів подальших загроз для боєздатності наших підрозділів», - наголосив він.

Популярні відео

Нагадаємо, в Чугуєві на Харківщині 26 вересня рятувальники виявили 25 тіл загиблих, одна людина померла в лікарні і одна вижила.

Раніше авіаційний експерт Богдан Долінце в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про технічні характеристики літака, який розбився під Харковом.

Джерело Україна 24 Теги