Трагедія під Харковом: Геращенко повідомив останні подробиці

Незадовго до авіакатастрофи пілот доповідав про неполадки в двигуні

Трагедія під Харковом: Геращенко повідомив останні подробиці

У Чугуєві на Харківщині 26 вересня рятувальники виявили 23 тіла загиблих під час аварії військового літака Ан-26, 2 людини вижили, 2 тіла ще шукають.

Про це повідомив в ефірі телеканалу "Україна 24" заступник глави МВС Антон Геращенко.

"Місце трагедії знаходиться буквально на трасі Харків-Чугуїв. Наразі триває розбір завалів на місці трагедії, знайдено 23 тіла загиблих, дві людини вижили, ще двох ми шукаємо. Триває пошук чорних скриньок літака. Тільки після того, як вони будуть розшифровані, можна говорити про повну картину того, що відбувалося", - сказав Геращенко.

Читайте також: Це страшний удар - журналіст про трагедію під Харковом

Популярні відео

За його словами, попередньо відомо, що в цей день літак Ан-26 виконував стандартні тренувальні польоти.

"За планом він мав близько 10 разів піднятися з курсантами Академії Повітряних сил імені Кожедуба, молодими штурманами, які відпрацьовували посадки літака. Літак 5-6 разів піднімався в повітря і сідав на аеродром. Льотчик був досвідчений, він знав цей аеродром як свої п'ять пальців. Після п'ятого чи шостого зльоту льотчик повідомив диспетчеру, що в нього є неполадки в лівому двигуні. Однак залишався досить спокійним і збирався заходити на посадку на одному двигуні, що є штатною ситуацією. Однак через 8-9 хвилин, отримавши дозвіл на посадку, щось сталося, що літак впав, не долетівши 2 км до злітно-посадкової смуги", - сказав заступник глави МВС.

Читайте також: Авіакатастрофа під Харковом – ексглава СБУ назвав першочергові кроки влади

Раніше авіаційний експерт Богдан Долінце в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про технічні характеристики літака, що розбився під Харковом.

Джерело Україна 24 Теги