Падіння літака в Чугуєві - Арестович дав прогноз щодо розслідування

З'ясовувати причини та обставини авіакатастрофи буде спеціальна комісія

Падіння літака в Чугуєві - Арестович дав прогноз щодо розслідування

Офіційне розслідування причин авіакатастрофи літака Ан-26, що розбився в Чугуєві Харківської області, може розтягнутися на роки, проте в Україні дізнаються причину трагедії вже за кілька місяців.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" військовий оглядач Олексій Арестович.

"Розслідування авіаційних катастроф – це справи, які можуть тривати роками. Це не так просто. Але це відбулося на нашій території й чорні скриньки у нас в руках", - зазначив експерт.

Читайте також: Це страшний удар - журналіст про трагедію під Харковом

На запитання, чому не можна у швидші терміни встановити причини, Арестович зазначив:

"Сама процедура займає багато часу, тому що це повідомлення у відповідні міжнародні установи авіаційної безпеки. І там формальний вердикт виноситься за всіма правилами. І це займає час. Чисто міжнародна бюрократія. Тому що будь-яка авіаційна подія має одразу статус міжнародної в тому сенсі, що весь світ має про неї знати. Це ніколи не має національного рівня, завжди виходить на більш високий. І поки там буде зроблене відповідне резюме, можуть пройти роки. А ми в Україні будемо знати раніше. І, може, навіть раніше, ніж за три місяці".

Популярні відео

Своєю чергою речниця Міноборони України Світлана Павловська в ефірі телеканалу "Україна 24" повідомила про створення державної комісії, яка буде з’ясовувати причини та обставини авіакатастрофи.

"До складу цієї комісії увійшов міністр оборони Андрій Таран, головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак, голова МВС Арсен Аваков та голова ДСНС Микола Чечоткін. Цю комісію очолює віцепрем’єр Олег Уруський. Безпосередньо на місці подій працює відповідна група, до неї входять головний інспектор МО, командувач повітряних сил, а також начальник ГУ військового правопорядку", - розповіла Павловська.

За її словами, на місці трагедії працюють "відповідальні особи, які здійснюють взаємодію між родичами,  зацікавленими, тими, хто має відношення до загиблих та постраждалих".

Читайте також: Авіакатастрофа під Харковом – ексглава СБУ назвав першочергові кроки влади

Популярні відео

Раніше авіаційний експерт Богдан Долінце в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про технічні характеристики літака, що розбився під Харковом.

Джерело Україна 24 Теги