Авіакатастрофа під Харковом – ексглава СБУ назвав першочергові кроки влади

Наливайченко закликав створити комісію зі з'ясування всіх обставин катастрофи

Авіакатастрофа під Харковом – ексглава СБУ назвав першочергові кроки влади

Ексголова Служби безпеки України, народний депутат від "Батьківщини" Валентин Наливайченко в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав першочергові кроки, які має зробити влада у зв'язку з авіакатастрофою в Чугуєві Харківської області військового літака Ан-26.

"Я думаю, зараз найважливіше, і давно це треба було зробити, відкрити пряму телефонну лінію для родичів. Це називається – назвати конкретно, хто був на борту, дати чітку інформацію насамперед родичам стисло про тих, хто вижив, і дати можливість зараз працювати службі з надзвичайних ситуацій, насамперед для пошуку тіл, для пошуку тих, хто, дай Боже, залишився живим або загинув. Треба відкрити інформацію для родичів, і має бути уповноважена особа від військових. Це перше", - зауважив він.

Читайте також: "Такі літають навіть у США": експерт про літак, що розбився під Харковом

Популярні відео

Другий крок, за словами Наливайченка – негайно має приступити до роботи державна комісія зі з’ясування всіх обставин катастрофи.

"Компетенція цієї комісії – порятунок і ліквідація наслідків катастрофи. Друге, що має робити комісія – з’ясовувати, хто безпосередньо був на борту. Комісія має насамперед отримати свідчення військового диспетчера… Це наш літак, Ан-26, тому представник КБ "Антонов" обов’язково потрібен у роботі цієї державної комісії", - сказав він.

Як зауважив ексглава СБУ, "третій блок питань – безпекові питання, які має відстежувати представник від СБУ і МВС у цій комісії".

Читайте також: Це страшний удар - журналіст про трагедію під Харковом

За останніми даними, на борту літака Ан-26, який розбився в Чугуєві, перебували 27 осіб. Число загиблих склало 25 осіб, ще двоє госпіталізовані.

 
Джерело Україна 24 Теги