"Такі літають навіть у США": експерт про літак, що розбився під Харковом

Літак Ан-26 користується популярністю через свою надійність, зазначив Богдан Долінце

"Такі літають навіть у США": експерт про літак, що розбився під Харковом

Військовий літак Ан-26, який розбився в Чугуєві Харківської області, попри великий вік, вважається надійним і використовується у багатьох країнах світу.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" авіаційний експерт Богдан Долінце.

"В першу чергу, робити висновки, що сталося, ще зарано. Необхідно дочекатися попередньої роботи комісії, яка буде розслідувати цю авіаційну катастрофу. А перше, що варто сказати, що це велика трагедія, зокрема для ЗСУ, тому що взагалі авіаційний персонал, який перебував на борту, – це люди, які тривалий час проходили підготовку. Це висококваліфіковані спеціалісти, яких буде практично неможливо замінити, яких готували тривалий час для того, щоб вони могли виконувати бойові завдання", - зауважив Долінце.

Читайте також: Це страшний удар - журналіст про трагедію під Харковом

Популярні відео

Експерт також прокоментував інформацію, що літаку, який розбився, було 43 роки.

"Цей літак (Ан-26 – ред.) випускався майже 20 років. Було випущено понад 1000 літаків, що насправді є дуже великим показником. Літак використовується не тільки Україною, а різними країнами світу. Ці літаки літають навіть у США. Цей літак є надійним. Навіть китайці пробували скопіювати та випускати свою модель, яка була схожа на цей літак. З точки зору віку, такі літаки в першу чергу вимірюються не скільки їм років, а безпосередньо кількістю нальотогодин і тими процедурами, які він проходив", - заявив він.

Нагадаємо, раніше заступник голови МВС Антон Геращенко повідомив, що унаслідок катастрофи літака загинули 22 людини, тривають пошуки чотирьох людей, двоє – у важкому стані в лікарні.

Джерело Україна 24 Теги