Одеський міжнародний кінофестиваль стартував у новому форматі: подробиці

Конкурсні стрічки фестивалю можна буде переглянути на спеціальному сайті

Одеський міжнародний кінофестиваль стартував у новому форматі: подробиці

Одеський міжнародний кінофестиваль стартував 25 вересня. Цього року формат заходу зазнав значних змін через епідемію коронавірусу.

Як повідомляє у своєму сюжеті телеканал "Україна 24", кінофестиваль цьогоріч відбувається під гаслом "Впустіть кіно додому".

Конкурсні стрічки можна переглянути на спеціальному сайті. Єдиний виняток – сеанс на Потьомкінських сходах. У супроводі оркестру глядачі просто неба зможуть побачити легендарний німий фільм "Голем", якому виповнюється 100 років. Також у програмі присутня стрічка "Атлантида" – цьогорічний претендент на "Оскар" від України.

Читайте також: Легендарний голлівудський актор обрав місце для поховання в Україні: ексклюзивні подробиці

Популярні відео

Фестиваль-онлайн має чимало плюсів: організатори залучають нові формати й сподіваються на відчутне розширення аудиторії.

"Сам формат того, що кіно йде до вас додому – це така нова "фішка" та концепція, починаючи з цього року, коли кожна людина, кожна сім’я може в себе на білій стіні проєктувати фільм. Фільми унікальні – арткіно, розумне кіно – у великій чи невеликій аудиторії в той час, коли нам комфортно це робити", - розповіла президентка Одеського міжнародного кінофестивалю Вікторія Тігіпко.

Читайте також: "Наше кіно виросло": кінокритик про те, які фільми люблять українці

Нагадаємо, раніше критик Ярослав Підгора-Гвяздовський в ефірі телеканалу "Україна 24" оцінив нові правила для фільмів, які номінуватимуться на премію "Оскар".

Джерело Україна 24 Теги