Можемо "потягнути" війну: експерт назвав важливий фактор в протистоянні з Росією

Олег Жданов розповів, чи може Україна воювати одночасно за Крим і Донбас

Можемо "потягнути" війну: експерт назвав важливий фактор в протистоянні з Росією

Заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони України Сергій Кривонос заявив, що Україна не зможе воювати одночасно за Донбас і Крим. Цю заяву прокоментував військовий експерт Олег Жданов в ефірі каналу "Україна 24".

"Я не погоджуюсь з паном Кривоносом. Навчання, що пройшли (військові навчання Rapid Trident-2020 за участю військовослужбовців з різних країн-членів НАТО і країн партнерів — ред.), — це фактично відпрацювання десантної операції з допомогою наших партнерів. Ми демонструємо в першу чергу Росії, що ми спроможні провести десантну операцію в тому числі на території півострова Крим.

Ми можемо "потягнути" й затяжну війну. Якщо ціна звільнення територій буде зависокою, то будь-яка країна для відновлення своєї території може йти на втрати. Для цього армія й утримується. Без втрат війни не буває", — сказав він.

Популярні відео

Читайте також: "Зелені чоловічки" в Криму: екснардеп розповів, чому Україна не ввела воєнний стан

Експерт зазначив, що сильна армія важлива навіть у мирних дипломатичних переговорах.

"Одним з головних чинників є політичний аспект. В тому сенсі, що коли ми ведемо політичні перемовини дипломатичним шляхом, ворог повинен знати, що у нас завжди є альтернатива - якщо не вдасться домовитись, ми можемо застосувати силу. Це дуже важливий фактор", — сказав він.

Раніше екснардеп Андрій Тетерук розповів, чому Україна не змогла захистити Крим від окупації Росією.

Джерело Україна 24 Теги