Всі дуже стомилися: психологиня про реакцію українців на посилення карантину

Олена Рихальська розповіла, чому українці перестали боятися коронавірусу

Всі дуже стомилися: психологиня про реакцію українців на посилення карантину

Українці перестали боятися заразитися коронавірусом. Про це розповіла психологиня Олена Рихальська в ефірі каналу "Україна 24".

"Українці дуже стомилися. Це народ, який дотримується правил, але вони стомилися носити маски, мазатися всякими засобами. І я дуже часто чую, на жаль, що це ні до чого не приведе і краще перехворіти, ніж щодня ґвалтувати себе. Я таке не раз чула і від клієнтів, і просто від оточуючих людей.

Втомилися не тільки українці. Я відпочивала в Хорватії, і там масок немає. Тапчани на пляжі всі зайняті. Тільки якщо зайти в магазин і в аптеку, — маски. Люди психологічно не бачать сенсу. Соціум не пояснює, навіщо це", — сказала вона.

Читайте також: Епідемія коронавірусу — нардеп сказав, що Україна відповість на "італійський сценарій"

Популярні відео

Психологиня розповіла, чи готові українці до ймовірного посилення карантину.

"Українці слухняні, вони будуть сидіти вдома, але шукатимуть лазівки, як це обійти. Знайдуть собак, з якими потрібно гуляти, або кудись виїжджати, і так далі. З одного боку, ми законослухняні, з іншого — нам хочеться життя", — сказала вона.

Раніше нардеп від "Слуги народу", голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я Михайло Радуцький розповів, чи готова Україна до другої хвилі коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги