Окупація Криму: екснардеп пояснив, у чому була головна проблема України

Андрій Тетерук розповів про жалюгідний стан української армії 2014 року

Окупація Криму: екснардеп пояснив, у чому була головна проблема України

Жодна українська влада до 2014 року нічого не зробила для того, щоб зміцнити армію. Про це заявив екснардеп Андрій Тетерук в ефірі каналу "Україна 24", відповідаючи на питання, чому Україна не змогла захистити Крим від окупації.

"Для того, щоб правильно оцінювати ситуацію, яка склалася в країні на лютий 2014 року, на 20 лютого, коли почалася російська окупація Криму, потрібно глибше розуміти ситуацію, яка складалася з початку відновлення незалежності нашої країни. Жоден президент не робив нічого як верховний головнокомандувач щодо посилення можливостей Збройних сил виконувати завдання за призначенням", — заявив він.

Читайте також: "Бісить і обурює": Гордон жорстко висловився про Крим і росіян

Популярні відео

Колишній нардеп згадав також і про розпродаж військового майна.

"Коли Верховна Рада 8-го скликання проводила тимчасову слідчу комісію, оцінюючи, скільки було розпродано військової техніки, одиниць озброєння, цифри просто вражали — це десятки тисяч одиниць озброєння, знищена система ППО, тисячі одиниць бронетехніки, гелікоптерів, літаків і всього того, чим володіла наша держава з 1991 року", — сказав він.

Раніше кримськотатарський активіст Едем Дудаков розповів про те, чому в Криму зараз дуже серйозна криза з водопостачанням.

Джерело Україна 24 Теги