В Україні через карантин перенесли прем'єри фільмів

 Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко розповів про стан сфери кіно в період карантину

В Україні через карантин перенесли прем'єри фільмів

Кінотеатри після карантину ризикують втратити глядачів.

Про це розповів голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.

"Перенесли прем’єри фільмів Толока і Пульс, ті фільми, які заплановані на квітень – думаю, продюсери інших картин теж вирішують питання про перенесення", — розповів він.

"Питання не тільки в коштах, які кінотеатри втратять за карантин, але і в тому, що будуть показувати після карантину, і чи повернуться люди в кінотеатри. Можливо, це змусить владу більше реагувати на піратів в інтернеті.
Куди підуть люди з галузі? В першу чергу за кордон, де виділяють кошти на підтримку. Але багатьом доведеться починати нову кар'єру", — зазначив він.

"Світ точно змінився, і кіно теж не буде таким, як раніше", — підсумував Іллєнко.

Нагадаємо, в Україні до 3 квітня діє карантин через поширення коронавірусу СOVID-19. 16 березня уряд тимчасово зупинив роботу метрополітенів по всій країні, а також скасував авіа, залізничне та автобусне сполучення між містами та областями України. Міські перевезення тепер можуть здійснюватися у режимі до 10 осіб у маршрутних таксі, до 20 — тролейбусах, автобусах, вагонах трамваю. Скасовані масові заходи, не працюють кафе, ресторани, ТРЦ, розважальні заклади.

Перші у світі випадки захворювання на пневмонію, викликану новим коронавірусом, почали фіксувати у Китаї із грудня 2019 року. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) визнала спалах нового коронавірусу СOVID-19 пандемією.

Теги