Епідемія коронавірусу - нардеп сказав, чим Україна відповість на "італійський сценарій"

У лікарнях передбачено майже 30 тисяч ліжок для хворих на COVID-19

Епідемія коронавірусу - нардеп сказав, чим Україна відповість на "італійський сценарій"

У випадку різкого збільшення захворюваності на коронавірус в Україні (так званого "італійського сценарію") нових хворих можуть розміщати у наметових військових госпіталях або в будівлях, які не є лікарнями.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" нардеп від "Слуги народу", голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я Михайло Радуцький.

Читайте також: "Помирають молоді": українців попередили про небезпечну особливість коронавірусу

Коментуючи готовність лікарень приймати нових хворих, Радуцький зауважив:

"Ми на сьогодні в лікарнях маємо 29 тисяч ліжок (для хворих на COVID-19 – ред.). Є декілька регіонів, де 70% зайнятості. І ще 6 тисяч ми маємо резерву ліжок. Одночасно ми можемо розмістити важких хворих, які не потребують реанімації, 10,5 тисяч. Ми можемо розмістити близько 3,2 тисячі ліжок реанімаційних".

Популярні відео

На запитання, як швидко можна розгорнути резерв, нардеп відповів:

"Якщо ми кажемо про стаціонарні ліжка – це доба. Якщо ми кажемо про "італійський сценарій", все в житті може бути, то це, наприклад, ВДНГ, чи Олімпійський стадіон, чи Палац спорту... Я впевнений, що такого не буде, але РНБО з МОЗ також розглядають ситуацію, якщо буде "італійський сценарій". В нас є військові шпиталі, які розгортаються в наметах, є палаци, стаціонарні будинки, які не є лікарнями. Там треба буде трошки часу".

Читайте також: Коронавірус в Україні: відомий медик спростувала гучну новину щодо смертності

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" народний депутат з фракції "Слуга народу", голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я Михайло Радуцький повідомив, що Україна в січні зможе отримати вакцину від COVID-19.

Джерело Україна 24 Теги