Друга хвиля коронавірусу - нардеп розповів, чи готова Україна

Кількість хворих зростає не тільки в Україні, але й у всьому світі, зазначив Михайло Радуцький

Друга хвиля коронавірусу - нардеп розповів, чи готова Україна

В Україну йде друга хвиля коронавірусу, але держава підготувалася набагато краще, ніж до початку епідемії COVID-19 у березні.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" нардеп від "Слуги народу", голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я Михайло Радуцький.

Читайте також: "Помирають молоді": українців попередили про небезпечну особливість коронавірусу

Коментуючи статистику захворюваності в Україні, близько 3,5 тис. випадків на добу, нардеп зазначив, що в таких країнах, як Чехія, Ізраїль, Франція і США, цей показник значно більший.

"Сьогодні світова тенденція йде до збільшення кількості хворих, і Україна, на жаль, не виключення… Йде друга хвиля. Але я вважаю, що сьогодні не треба думати, що катастрофа в кількості. Катастрофа - готова система до зростання кількості, чи не готова? Це набагато важливіше", - пояснив "слуга народу".

Популярні відео

Радуцький нагадав, що на початку епідемії жодна система охорони здоров'я у світі виявилась не готовою на 100%. Коментуючи нинішню готовність України, він зазначив:

"Якщо порівнювати з березнем, коли починалась епідемія, те, що ми маємо сьогодні – які ми маємо запаси, гроші на сплату лікування, скільки маємо ліжок з киснем, апаратів ШВЛ – то ми готові набагато краще, ніж на початку епідемії… Якщо хтось скаже, що Україна не готова, а Сполучені Штати на 100% готові – це смішно".

Читайте також: Коронавірус в Україні: відомий медик спростувала гучну новину щодо смертності

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" народний депутат з фракції "Слуга народу", голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я Михайло Радуцький повідомив, що Україна в січні зможе отримати вакцину від COVID-19.

Джерело Україна 24 Теги