Ми не одні протистоїмо Росії - експерт пояснив суть спільних навчань з НАТО

Масштабні навчання свідчать про готовність партнерів прийти на допомогу

Ми не одні протистоїмо Росії - експерт пояснив суть спільних навчань з НАТО

Для України важливо показати готовність дати відсіч, а також відпрацювання стандартів НАТО в спільних навчаннях з країнами Альянсу.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" сказав голова громадської ліги "Україна - НАТО" Сергій Джердж, коментуючи спільні навчання.

"Дуже важливо, що Україна працює з міжнародною антикремлівською коаліцією, яка де-факто існує, оскільки Росія на сьогодні є спонсором тероризму в різних частинах світу. І для нас важливо відчуття ліктя, що ми не сам на сам з ворогом, а є країни, які нам допомагають у військовій справі. Маневри масштабні й показують готовність наших партнерів допомагати", - сказав експерт.

Читайте також: "Вступаємо в епоху Холодної війни": експерт про військові навчання в Україні та Росії

Популярні відео

Джердж підкреслив, що спільні навчання йдуть на користь відпрацюванню стандартів НАТО, які впроваджує Україна.

"Ми партнери з НАТО, власне, в України зв'язки із НАТО найкращі серед країн, що знаходяться поза НАТО. На сьогодні ми йдемо до досягнення стандартів НАТО для того, щоб бути взаємозамінними з країнами НАТО в разі потреби. Такі маневри сприяють тому, щоб сумісність відпрацьовувалася", - сказав глава громадської ліги.

Джердж також нагадав, що російські військові навчання "Кавказ-2020", які проводяться біля кордонів України, несуть небезпеку державі.

"Це важливо, що ми й наші партнери демонструємо можливість залучити будь-яку техніку в разі необхідності допомоги нашій країні. Російська Федерація проводить свої навчання "Кавказ-2020", одна з легенд яких - військові дії на території супротивника. Для нас це очевидна загроза, і дуже важливо продемонструвати свої можливості", - сказав Джердж.

Читайте також: Наслідки підкаже Путін — політолог про військові навчання "Кавказ 2020"

Зазначимо, що 18 вересня у Львівській області почалися спільні навчання Rapid Trident-2020, а 19 вересня - українсько-британські навчання "Об'єднані зусилля-2020" в Миколаївській області.

Нагадаємо, російські навчання "Кавказ-2020" почалися у вересні. Анонсувалося залучення принаймні 100-120 тисяч осіб, 3-х тисяч бойових броньованих машин, з них не менше 500 танків, 300 літаків, 250 гелікоптерів, 50 кораблів і до 5 підводних човнів. У Міноборони України назвали російські навчання елементом тиску на Україну.

Джерело Україна 24 Теги