Понти і "русскій авось" - активіст розповів, чому в Криму пропала вода

Едем Дудаков назвав кілька причин водної кризи на півострові

Понти і "русскій авось" - активіст розповів, чому в Криму пропала вода

У Криму дуже серйозна криза з водозабезпеченням, спровокована поганим менеджментом і прагненням замилити очі.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" розповів кримськотатарський активіст Едем Дудаков.

"Криза дуже серйозна. Всі шість років вони не хотіли псувати картинку цього "русского міра", свята, і тому подавали воду всюди цілодобово. Більш того, навіть був такий девіз, що в Росії немає графіків подачі води. І ось це все відгукнулося", - сказав активіст.

Читайте також: В окупованому Криму жорстко обмежили подачу води: нові подробиці

Популярні відео

Дудаков також бачить причину поганого водопостачання у військовому будівництві, що не враховує потреби півострова, і прирості населення, яке приїжджає з Росії.

"З іншого боку - грандіозне військове будівництво, яке тут було розгорнуто в портах Донузлав, Севастополь, Балаклава, це стратегічна військова дорога "Таврида". Після 2014 року фактично збільшилося населення приблизно на 350 тис. осіб, це ще одне місто Сімферополь. Це військові, їхні сім'ї, всілякі спецагенти і потрібні люди. Йде заміщення населення Криму, агітують, щоб сюди люди їхали, не тільки спецагенти, а й звичайні люди", - сказав Дудаков.

Читайте також: Шушкевич відповів на запитання Ляшка "Чий Крим"

Активіст також звернув увагу на поганий менеджмент і "понти".

"Ось ця правота, ось ці "понти голімі" і неекономія води... навіть в український період воду економили, вечорами іноді не подавали, було таке. А тут вони подавали цілодобово, як завжди, сподіваючись на якийсь "русскій авось", і ось це все відгукнулося. Це дуже поганий менеджмент, такі пусті понти і величезні витрати на будівництво, видобуток щебеню. ​​Знесли там цілі гори, від струмочків з цих гір живилися села", - сказав Дудаков.

За словами активіста, в першу чергу вода подається на військові об'єкти.

Нагадаємо, раніше постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чому Україна не постачатиме воду в окупований Крим.

Джерело Україна 24 Теги