Глава Меджлісу відповів Путіну: Росія - це суцільна катастрофа

Володимир Путін звинуватив Україну в провокуванні гуманітарної катастрофи в Криму, на що отримав відповідь від Чубарова

Глава Меджлісу відповів Путіну: Росія - це суцільна катастрофа

Росія несе на українські землі гуманітарну катастрофу. Про це в ефірі каналу "Україна 24" сказав глава Междлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, коментуючи заяву президента Росії Володимира Путіна про те, що настає гуманітарна катастрофа через те, що Україна не постачатиме воду в окупований Крим.

"Ця тема для нас загрозлива - витіснення кримських татар і етнічних українців, тобто тих, хто нелояльний до російських окупантів і самого факту окупації. Це витіснення йде роками. На це була реакція з боку Генасамблеї ООН в тих резолюціях, які щорічно приймаються з прав людини в окупованому Криму. Також говорилося про штучне заселення громадянами Росії території Криму", - сказав глава парламенту кримських татар.

Читайте також: Росія стягує війська до Криму: у Зеленського назвали дві причини

Популярні відео

Чубаров зазначив, що Росія, звинувачуючи Україну в створенні гуманітарної катастрофи в Криму, сама несе таку катастрофу на землі України.

"Вся сьогоднішня Росія - це суцільна гуманітарна катастрофа, і цю гуманітарну катастрофу вона приносить на українські землі, нею окупований, зокрема, Крим. Це перше. По-друге, вчора у своєму виступі президент України, що мене приємно вразило й здивувало, заклав дуже відчутний алгоритм про відносини з Росією. Він сказав, що саме завдяки діям Росії з розподілу світу після Другої світової війни існує велика загроза", - сказав Чубаров.

Читайте також: Це була стихійна дія — журналіст пояснив, чому Україна не воювала за Крим

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич розповів, чому Україна не постачатиме воду в окупований Крим.

Джерело Україна 24 Теги