Віцепрем'єр про звільнення Донбасу: "Не треба боятися амністії"

"Амністія постійно застосовується, ми вивчаємо 260 конфліктів на планеті Земля"

Віцепрем'єр про звільнення Донбасу: "Не треба боятися амністії"

Перший заступник голови української делегації в Тристоронній контактній групі в Мінську, віцепрем'єр-міністр Олексій Резніков в ефірі каналу "Україна 24" розповів, кого з жителів ОРДЛО (окремих районів Донецької та Луганської областей, окупованих Росією) після звільнення Донбасу може чекати амністія.

"Ми зараз готуємо пакет законопроєктів про перехідний період, в якому складовою будуть закони і про перехідне правосуддя. Там ми маємо дати відповіді громадянам України, які проживають на окупованих територіях, щоб вони чітко знали, щоб не боялися повернення офіційної України на ці території", - зазначив Резніков.

Читайте також: "Шоколад з наших рук брати відмовилися": Резніков про тонкощі переговорів з росіянами

За словами віцепрем'єра, амністія не чекає зрадників, вбивць, "хто скоїв військові злочини, геноцид проти людства – їм краще дійсно тікати, тому що вони понесуть покарання повністю, не тільки у відповідності до українських законів, а й до всіх міжнародних конвенцій"

"Тому не треба боятися слова амністія, довкола якого багато риторики і переживань. Амністія повинна бути, амністія постійно застосовується, ми вивчаємо 260 конфліктів на планеті Земля, які відбувалися. І щоразу амністію офіційний уряд потім використовує. Але звісно вона не стосується воєнних злочинців, мародерів, психопатів тощо", - наголосив він.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що вносити зміни до постанови Ради про місцеві вибори, як того вимагає російська сторона, немає необхідності.

Джерело Україна 24 Теги