Росія стягує війська до Криму: у Зеленського назвали дві причини

Представник президента в АРК розповів, чому на півострові активізувалися російські військові

Росія стягує війська до Криму: у Зеленського назвали дві причини

Росія активно стягує війська до окупованого Криму. Про причини цих дій розповів в ефірі каналу "Україна 24" постійний представник президента України Володимира Зеленського в Автономній республіці Крим Антон Кориневич.

"По-перше, це робиться перманентно, тому що кримчани не потрібні Росії. Крим потрібен лише як військовий плацдарм на території Середземноморського басейну. Саме тому туди була переміщена надзвичайно велика кількість найновішого озброєння в місця, де може зберігатися ядерна зброя", — сказав він. 

Читайте також: Потрібно бути готовими до всього — Ляшко нагадав, з якого боку може напасти Росія

Популярні відео

Також, за словами Кориневича, ще однією причиною є заплановані військові навчання.

"А зараз ми ще маємо випадок навчань "Кавказ-2020", відповідно, в Крим теж стягуються російські військові абсолютно з різних регіонів Росії. Тобто це ще й загроза COVID-19", — сказав він.

Нагадаємо, російські навчання "Кавказ 2020" заплановані на вересень цього року. Очікується залучення принаймні 100-120 тисяч осіб, 3 тисяч бойових броньованих машин, з них не менше 500 танків, 300 літаків, 250 гелікоптерів, 50 кораблів і до 5 підводних човнів. У Міноборони України назвали російські навчання елементом тиску на Україну.

Джерело Україна 24 Теги