Олімпіада в Токіо: в "Слузі народу" розповіли, що буде з виділеними грошима

Народний депутат Василь Мокан розповів, що гроші на участь в Олімпіаді вже виділені

Олімпіада в Токіо: в "Слузі народу" розповіли, що буде з виділеними грошима

Літня Олімпіада в Токіо, яку в 2020 році перенесли через епідемію коронавірусу, відбудеться, і гроші в держбюджеті на участь спортсменів виділені. Про це розповів депутат від "Слуги народу" Василь Мокан в ефірі каналу "Україна 24".

"Олімпіаду через карантин перенесено. І Японія орієнтується на те, що вона все-таки буде проведена, тому що в це вкладені величезні ресурси. Все буде робитися для того, щоб ця Олімпіада відбулася з певними винятками та нюансами. Це не тільки на підготовку, але, в тому числі й на можливі нагороди, виплати тих фінансових зобов'язань, які держава бере на себе в разі отримання нагород на Олімпійських іграх", — сказав він.

Читайте також: Олімпіада в Токіо: стала відома нова дата ігор

Популярні відео

Мокан розповів, як би розвивалася ситуація в разі повного скасування Олімпійських ігор.

"Якби Олімпіаду скасували — кошти повернулися б до державного бюджету, і гроші можуть бути потім перерозподілені. Але я впевнений, що вона відбудеться", — сказав він.

Нагадаємо, Олімпійські ігри 2020 повинні були пройти в Токіо в серпні. 24 березня 2020 року Міжнародний олімпійський комітет оголосив про перенесення літніх Олімпійських ігор на 2021 рік у зв'язку з пандемією COVID-19.

Джерело Україна 24 Теги