Роботи немає, з освітою проблеми — мешканка Луганська про життя в місті

Жінка з окупованого Луганська розповіла, як йдуть справи в так званій "республіці"

Роботи немає, з  освітою проблеми — мешканка Луганська про життя в місті

Мешканка Луганська розповіла в ефірі каналу "Україна 24", що змінилося в окупованому місті за роки війни і як там зараз живеться.

"Якщо ви думаєте, що Луганськ змінився — не змінилося нічого. Просто ніяких капітальних будівництв тут немає, ніяких ремонтів немає. Те, що було у 2015-16, так і залишилося. Що стосується цін. Ціни зросли... Середня зарплата зараз, якщо ти бюджетник, — десь 15 тисяч (рублів, у перерахунку на гривні 5612 грн — ред.). Роботи, крім бюджетної, практично немає. Працюють торгівля, сфера послуг і бюджетні організації. Все, що стосується підприємств, швидше імітація", — сказала вона.

Читайте також: Без вказівки зверху навіть металобрухт не зберуть — заступник міністра про ватажків ОРДЛО

Популярні відео

За словами жінки, молодь вважає за краще їхати вчитися до Росії.

"У нас ось зараз проблема з освітою. В школах перестали викладати українську. Тепер діти звідси поїхати вчитися не зможуть, у них не буде знань. Тому молодь в основному орієнтована на Росію, отримує російське громадянство, дипломи наших російських вузів. Молодь заточена під Росію, молоді їхатимуть до Росії, і більшість моїх знайомих поїхали в Росію. В Україну поїхали тільки пенсіонери до своїх дітей", — сказала вона.

Раніше журналіст Юрій Бутусов пояснив, чому Україна воює за Донбас, але не воювала за Крим.

Джерело Україна 24 Теги