Україна потрапила в чужу гру — рабин про ситуацію з хасидами

Авраам Шмулевич розповів, для чого роздувається ситуація з хасидами, які хочуть потрапити до України

Україна потрапила в чужу гру — рабин про ситуацію з хасидами

Україна втягнулася в політичні ігри Ізраїлю. Таку заяву зробив теолог, рабин Авраам Шмулевич в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи ситуацію з паломниками-хасидами, які хочуть потрапили в Умань.

"Україна тут потрапила в чужу гру, тому що, те, що відбувається навколо паломництва, це частина внутрішньоізраїльської політичної гри. Звісно, хасиди та велика частина населення Ізраїлю не дуже розуміють, чому саме в Умані неможливо забезпечити дотримання санітарних норм, коли одночасно літаки з ізраїльтянами летять на відпочинок до Греції, коли відкриті пляжі в тому ж Ізраїлі. Чому Умань, і взагалі Україна - єдина країна, де неможливо забезпечити санітарну безпеку. Зараз в Ізраїлі ніякого карантину немає", — сказав він.

Читайте також: Це міжнародний конфлікт — політолог про хасидів на кордоні

Популярні відео

За словами рабина, таким чином політики хочуть налаштувати ізраїльтян проти нинішнього уряду країни.

"Це такі внутрішньополітичні ігри, щоб налаштувати частину виборців, у тому числі релігійні партії, проти уряду Нетаньяху. Весь цей балаган і хайп, який йде навколо Умані, — один з елементів тиску. Один з міністрів від релігійних партій вже покинув уряд, і можливо, що уряд призначить нові вибори. Те, що Україна включилася в це, причому в дуже невигідному світлі, відбивається погано на Україні", — сказав він.

Нагадаємо, через епідеміологічну ситуацію українська влада вирішила не пускати в країну паломників, проте з території Білорусі сотні хасидів намагаються потрапити на територію України на святкування єврейського Нового року Рош га-Шана.

Джерело Україна 24 Теги