Хасиди на кордоні блокують транспорт – прикордонник розповів деталі

Хасиди все ще сподіваються потрапити в Україну, заявив прикордонник

Хасиди на кордоні блокують транспорт – прикордонник розповів деталі

Начальник штабу Чернігівського прикордонного загону Олександр Павлик в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, в яких умовах перебувають хасиди на білорусько-українському кордоні

«Хасиди перебувають і ночують на місцевості – безпосередньо на дорозі або поруч. Для них Республікою Білорусь розгорнуто кілька наметів. Думаємо, що там здійснюється прийом їжі або видача води», - зазначив прикордонник.

Популярні відео

Читайте також: Мер Умані пообіцяв жорсткі карантинні заходи щодо хасидів

Він повідомив, що хасиди можуть повернутися в Білорусь. Українські прикордонники проводять роз’яснювальну роботу, але вони залишаються на місці, сподіваються потрапити на територію України.

«Хасиди блокують проїзд транспорту. Але в комунікації з білоруськими прикордонниками і рабинами ми доходимо згоди, що можемо пропускати транспортні засоби – спочатку вони транзитом вибувають з Білорусі до України, потім з України до Білорусі. Але ми не коментуємо, бо вони (хасиди – ред.) знаходяться на території Республіки Білорусь. Там понад тисяча громадян, тому деякою мірою важко контролювати такий натовп», - заявив Павлик.

Читайте також: Хасидів обдурили — голова єврейської громади про ситуацію на кордоні з Білоруссю

Раніше депутат ізраїльського Кнесету Євген Сова заявив, що Україна мала б вирішити питання з візитом паломників-хасидів задовго до свята Рош га-Шана.

 
Джерело Україна 24 Теги