Україна підготувала адекватну відповідь – експерт про навчання Росії та Білорусі

Юрій Кочевенко не виключив, що Росія може вдатися до агресивних дій

Україна підготувала адекватну відповідь – експерт про навчання Росії та Білорусі

Україна готова до можливих агресивних дій армії Росії під час спільних військових навчань РФ і Білорусі "Слов'янське братство", що проходять неподалік від Бреста.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" військовий експерт Юрій Кочевенко.

"Я нагадаю, що три роки тому ми мали подібну ситуацію з навчаннями "Захід-2017". Тоді до Білорусі перекидалися тисячі російських військовослужбовців, і наш Генеральний штаб готувався до можливого вторгнення з боку Білорусі, відпрацьовував відповідний сценарій. Він тоді був абсолютно реальний, але цього, на щастя, не відбулося", - наголосив він.

Читайте також: "Васал приїхав до доброго царя": політолог про зустріч Лукашенка і Путіна

Коментуючи можливу загрозу з білоруського боку, експерт сказав:

"Росія, яка прагне укріпити свій авторитарний режим після внесення змін до конституції, може вдатися до активних агресивних військових дій найперше для того, щоб зміцнити внутрішню владу в самій Росії, обґрунтувати легалізацію авторитарного режиму - це поза сумнівом. Україна має бути до цього готова".

Популярні відео

Кочевенко також зазначив, що український Генштаб приготував адекватну відповідь на ці загрози.

"Ми проводимо свої навчання "Об'єднані зусилля-2020", розгортаємо бойові бригади, виводимо їх з місць постійної дислокації, налагоджуємо взаємодію… Перебування в стані підвищеної бойової готовності є адекватною відповіддю в цих умовах", - заявив він.

Читайте також: Журналіст назвав наступну ціль Путіна після Білорусі

Нагадаємо, спільні тактичні навчання російських та білоруських десантників "Слов'янське братство" проходять з 14 по 25 вересня у Білорусі. У навчаннях задіяні близько 300 російських військовослужбовців і близько 70 одиниць бойової та спеціальної техніки.

Раніше російська журналістка Віра Лаврешина в ефірі телеканалу "Україна 24" назвала умову для появи в Білорусі "зелених чоловічків" Путіна.

Джерело Україна 24 Теги