Україна отримає вакцину від коронавірусу: в Раді назвали терміни

Кабмін у 2021 році планує закупити 7,5 млн доз

Україна отримає вакцину від коронавірусу: в Раді назвали терміни

Україна в січні зможе отримати вакцину від COVID-19, кошти на її закупівлю закладені в проєкті держбюджету на 2021 рік.

Про це повідомив в ефірі телеканалу "Україна 24" народний депутат з фракції "Слуга народу", глава парламентського комітету з питань охорони здоров'я Михайло Радуцький.

"На сьогодні вакцини не існує, але я задоволений, що у бюджет закладені гроші, ми все одно сподіваємося, що вакцина буде", - заявив депутат.

Читайте також: Нова хвиля коронавірусу – названо відмінність України від Західної Європи

Популярні відео

Радуцький уточнив, що не йдеться про Росію, як оголосила про начебто створення вакцини й має намір найближчими днями ставити її на карантинне випробування. За його словами, вакцина може бути закуплена в Китаю, який планує завершити її створення до кінця року.

"Є карантинні речі, які треба виконати перед тим, як дозволити вакцину в Україні. Думаю, до січня ми маємо її отримати. Наша заявка увійшла в альянс країн, які чекають на вакцину", - повідомив він.

Читайте також: Посилення карантину в Києві: у КМДА розкрили деталі

"Слуга народу" уточнив, що уряд планує закупівлю 7,5 млн доз вакцини.

"Думаю, треба купляти ще більше. Але якщо ми провакцинуємо групи ризику, це буде великий внесок у боротьбу з COVID-19", - зазначив Радуцький.

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" оцінив можливості для виробництва в Україні вакцини від коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги