Стоять на проїжджій частині — на кордоні розповіли, як не пускають хасидів до України

Спікер Держприкордонслужби розповів про складнощі на кордоні

Стоять на проїжджій частині — на кордоні розповіли, як не пускають хасидів до України

Спікер Державної прикордонної служби Андрій Демченко розповів в ефірі каналу "Україна 24", що прикордонники не пускають хасидів до України з боку Білорусі.

"З того боку кордону знаходяться понад 500 осіб, майже всі іноземці, які намагаються в'їхати на територію нашої держави. Вони зазначають, що мета їхньої поїздки — паломництво в Умань. Всі вони на цей час знаходяться на території Білорусі біля лінії державного кордону України", — сказав він.

Читайте також: Можуть вжити заходи — в Авакова розповіли, як покарають хасидів в Умані

Популярні відео

За словами Демченка, хасиди не збираються повертатися, але й не роблять спроб прорватися через кордон.

"На щастя, ми не спостерігаємо провокацій з їхнього боку. Продовжуємо роз'яснювальну роботу, що рішення уряду, яке виконують прикордонники, діятиме до 28 вересня — заборона для іноземців в'їзду на територію нашої держави. Поки ми не спостерігаємо, щоб вони поверталися в бік Білорусі. Фактично вони перебувають на проїжджій частині, через що ускладнено рух транспорту, ми перенаправляємо транспорт на інші напрямки", — сказав він.

Раніше мер Умані Олександр Цебрій пообіцяв як карантинні заходи встановити контрольно-пропускні пункти на територію святкування Рош ха-Шана.

Джерело Україна 24 Теги